Misliwin Para Yatırma

Misliwin Payfix ile Para Yatırma

Misliwin Payfix ile para yatırma işlemleri yılın her gününe özel ve sana özel komisyonsuz sağlanıyor. Anında transfer ile hem yatırımlarını yapabilecek hem de para çekme işlemlerini gerçekleştirebileceksin.

%40 para yatırma bonusunu Payfix işleminde almaya ne dersin? Öyleyse hemen üye girişini yap paranı yatır ve alacağın promosyonla istediğin oyunlarda kazanmaya başla.

Misliwin Payfix ile para yatırma transferleri için gün ve saat fark etmiyor. Zira günün her anında kolay ve sorunsuz şekilde para yatırma işlemlerini yapabilirsin. Payfix ile yatırım yapabilmek için mobil cüzdan üzerinden gönderim işlemini sağlayabiliyorsun.

Misliwin’de üye hesabına giriş yap ve ardından;

  • Para yatırma menüsüne tıkla.
  • Anında para yatırma ve ardından Payfix logosuna tıkla.
  • Açılan sayfa üzerinden ne kadar para yatıracağını en az 1 TL, en fazla 100.000 TL olacak şekilde yaz.
  • Payfix iban numarası ya da 16 haneli dijital kart numarasını ekle.
  • Parola kısmına cep telefonuna gönderilen 6 haneli güvenlik kodunu gir ve işlemi onayla.

Hemen ardından işleminin başarıyla gerçekleştirecek ve üyelik hesabına yatırdığın miktar anında transfer edilecektir.

Misliwin Payfix ile yatırma yanı sıra bir de çekme işlemlerini gerçekleştirebilirsin. Çekimler aynı şekilde, çekilebilir bakiye oluştuktan hemen sonra üye hesabından gerçekleştiriliyor. 

Para çekme işlemlerinde ise miktarlar en az 200 TL ve günlük en çok 50.000 TL aralığında yapılıyor. Bonus kullanmış isen mutlaka bonus çevrim şartlarının tamamlanmış olduğundan ve anapara çevrimleri tamamlamış olduğundan emin olmalısın. 

Çekim formunu doldurduktan hemen sonra işleme alınır ve genellikle 1 ila 12 saat arasında çekimin, hesabına yönlendirilmiş olur.

Misliwin Payfix ile para yatırma onayını aldıktan sonra oyunlara giriş yapmadan önce biraz bekle! Zira sana özel hazırlanmış bir promosyon bulunuyor. 

Tüm para yatırma yöntemlerini kullanarak Misliwin sitesinde %40 oranında bonus alabiliyorsun. Üstelik çevrim şartı yok! Slotlarda geçerli bu kampanyadan faydalanmak için para yatırma işleminden sonra oyunlara katılmış olmaman gerekiyor. Hemen canlı destek birimine bağlanarak promosyonunu isteyebilir, üye hesabına tanımlandıktan sonra geçerli olan bölümlerde kullanabilirsin.

admin

Share
Published by
admin

Recent Posts

Misliwin Blackjack

BlackJack Lucky Sevens ve Blackjack Neo oyunlarıyla Türkiye’nin en popüler sitesine giriş yapacaksın. Misliwin Blackjack…

17 saat ago

Misliwin Slot Turnuvası

Slot oyunlarını seviyorsanız turnuvalara katılarak milyonlar kazanabileceğinizi biliyor musunuz? Misliwin slot turnuvası sayesinde sizde çok…

6 gün ago

Misliwin Kombine Bonusu

Misliwin kombine bonusu almak için her zaman özel kuponunuzu belli kurallara göre oluşturmanız ve bunun…

1 hafta ago

Misliwin Kayıp Bonusu

Misliwin kayıp bonusu siteye yatırmış olduğunuz paranızın tamamının kaybetmeniz durumunda belirli bir bölümünü geri almanızı…

2 hafta ago

Misliwin Jest Bonusu

Misliwin jest bonusu ile kazanabilir ve bunun ardından yüksek miktarlı paranın sahibi olabilirsiniz. Son derece…

2 hafta ago

Misliwin Hoşgeldin Bonusu

Yurt dışı merkezli siteye yeni üye olacaklar burada mı? Kaydınız sonrası Misliwin hoşgeldin bonusu alabilirsiniz.…

3 hafta ago