Misliwin Canlı Yardım Bölümü

2016 yılından beri güvenilir bir şekilde hizmet sunan Misliwin canlı yardım ile bahis sitesi Betconsturct altyapısı ile hizmet sunuyor. Curaçao lisansına sahip olan site içerisinde karşılaştığınız tüm problemler için sitenin canlı destek ekibini kullanabilirsiniz.

Misliwin Canlı Yardım Hangi Konularda Hizmet Sağlıyor?

Misliwin canlı destek, sitenin içerisinde herhangi bir aracı olmadan doğrudan müşteri hizmetleri ile görüşmenizi sağlayan bir site içi destek hizmetidir.

Sitenin canlı destek ekibine ulaşarak;

  • Para çekme ve para yatırma işlemleri için güncel bilgileri öğrenerek sıkıntısız bir şekilde finansal işlemler gerçekleştirebilirsiniz.
  • Site ilgili tüm işlemler hakkında aklınıza takılan soruları sorarak kısa sürede yanıt alabilirsiniz.
  • Sitenin tüm işlemleri ve özellikleri hakkında bilgi almak için sitenin canlı destek ekibini kullanabilirsiniz.
  • Tüm şikayet ve önerilerinizi ileterek kısa sürede çok daha iyi bir hizmet almaya başlayabilirsiniz.

Misliwin Canlı Yardım Ulaşımı

Misliwin sitesinin canlı destek ekibine ulaşmak istiyorsanız herhangi bir aracı uygulamaya ihtiyaç duymadan doğrudan site üzerinden ulaşabilirsiniz. Bunun için sitenin sağ alt bölümünde yer alan “Canlı Yardım” butonuna tıklamanız gerekir. Misliwin bonuslar buradadır.

Butona basmanız durumunda doğrudan müşteri hizmetlerine bağlanmazsınız. İlk önce sizden adınız, soyadınız, kullanıcı adınız ve e-posta adresinizi yazmanız istenen bir formu doldurmanız gerekir.

Canlı destek ekibine bağlandığınızda doğrudan sitenin müşteri hizmetleri ekibi ile görüşmeye başlarsınız.

Misliwin Whatsapp Canlı Yardım Hattı

Misliwin sitesine üye değilseniz site içerisinde yer alan canlı destek hattını kullanamazsınız. Bu servis yalnızca site içerisinde üyeliği bulunan kişilere yöneliktir. Ancak siteye herhangi bir üyelik oluşturmadan müşteri hizmetleri ile görüşmek istiyorsanız sitenin Whatsapp hattını kullanabilirsiniz.

Sitenin Whatsapp hattı için +44 771 423 0885 numaralı telefonu kullanmanız yeterli olacaktır. Böylece doğrudan sitenin müşteri hizmetleri ile görülerek istediğiniz konuda danışmanlık alabilirsiniz.

Bu numara üzerinden yalnızca mesajlaşma işlemi gerçekleştirilir. Siteyi aramanız gibi bir durum bulunmuyor. Yalnızca yazışma yolu ile müşteri hizmetleri ekibinin hizmetinden yararlanabilirsiniz.